יום ג', יד’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר  |  בצלאל - אתר התדמית  |  מידע אישי ודואר בצלאל  |  השאלות מהמחסן המרכזי  
10:57 (22/11/16) נתן גיל
חברת SolidWorks תומכת ומעודדת סטודנטים לעיצוב, להכיר ולהשתמש בתוכנה שלהם, לעיצוב 3D.החברה מאפשרת לסטודנטים ומרצים להוריד את בתוכנה מהאתר שלהם ולהתנסות בה, לאחר הרשמה והפעלת קוד מוסדי אקדמי, את הקוד ניתן לקבל בחוות המחשבים בקומה 9. להוראות והורדת התוכנה הקש עם העכבר על הכתבה.
ארגזו הכלים, עתיד להיות המלצה והפניה לאוסף של תוכנות חופשיות להורדה, או תוכנות ONLINE, שאינן דורשות התקנה וניתן להריץ אותן ישירות מהאינטרנט, ארגז הכלים שנבחר יהיה אוסף משלים להכנת מצגות ועיצובים למינהם במיוחד עבור הסטודנטים מהמחלקות שהמחשב אינו הכלי הראשי עבורם, נשמח לקבל מכם המלצות לתוכנות יעילות, על מנת שנפרסם קישור אליהן, לטובת כלל הסטודנטים.
אתר שימושי, המאפשר להתקין דרכו מגוון של תוכנות חופשיות מאוד פופולריות ומומלצות שיהיו בכל מחשב, התוכנות מחולקות בהתאם לקטגוריות שונות, כגון: מדיה, תקשורת, גרפיקה, תמונות, שרותי ענן וכו', רק צריך לסמן את התוכנה הנדרשת ולאשר את ההתקנה.
11:20 (08/12/13) נתן גיל
תוכנת Free Studio , היא תוכנה חופשית ומדהימה הנותנת "ארגז כלים" (All In One ) מאוד משוכלל ליוצרים בתחום המולטימדיה, אוסף התוכנות כולל אפליקציות וממירי פורמטים בתחום ה Video , Smartphones , Apple Device , צריבה, אפליקציות ל You Tube , Audio , Skype ועוד, התוכנה מאוד מומלצת למרבית הסטודנטים באקדמיה העוסקים במולטימדיה למצגות ובפרויקטים מקצועיים.
10:23 (24/10/13) נתן גיל
cinema 4d, היא תוכנת תלת ממד מתקדמת ביותר ועם זאת ידידותית מאוד. היא פונה למעצבים, אנימטורים, מאיירים ארכיטקטים ועוד וכן משמשת ככלי לפיתוח סגנון גרפי אישי, ליצירת דימויים סטטיים ואנימציות בתלת ממד, בקלות וגמישות מרבית. כל זאת מבלי להתפשר על התוצאה וללא צורך בצוותים טכניים ואולפנים גדולים​ ומיוחדים.
תוכנת VirtualBox, היא תוכנת וירטואליזציה חינמית, המאפשרת להריץ שתי מערכות הפעלה במקביל, Mac Osx ו Windows , בכתבה הבאה מוצג סרטון הדרכה וכתבה מקיפה, כולל קישורים להורדת התוכנה ואלטרנטיבות בתשלום.
חברת AUTODESK יצרנית תוכנות , Maya , Autocad ,3D Max ועוד, מעודדת סטודנטים ומרצים להוריד את התוכנות שלהם ולהתנסות בחינם למשך שלוש שנים, לאחר רישום באתר שלהם. לקישור לאתר יש ללחוץ עם העכבר על הכתבה.
תוכנה חינמית, מעולה, לעיבוד תמונה על גבי האינטרנט, אין צורך בהתקנה, כמו בפוטושופ, גם כאן אפשר להשתמש בכלים שונים, לשנות צבעים, גדלים וצורות, ליצור שכבות, למחוק, לשכפל, לשפץ ולעוות, ולהגיע אל התמונה המושלמת. והכל, כאמור, חינם ובקלי קלות, באתר יש סרטי הדרכה, תחת HELP.
כלי חינמי מעולה, להצגה וצפייה בתמונות, מהיר מאוד . התוכנה תומכת במספר גדול מאוד של קבצי תמונות, בלכידת תמונות, חיתוך, שינוי גודל ומשקל, אפשרות למצגת, המרת קבצים רבים או שינוי שמם בפעולה אחת, התוכנה תומכת גם בקובצי וידאו, שמע ועוד. כמו כן, התוכנה כוללת כלי עיבוד תמונה בסיסיים דוגמת הבהרה, הסרת עיניים אדומות ועוד.
בלנדר היא חבילה חופשית לעיצוב ואנימציה תלת מימדית, הפתוחה לשימוש אישי ומסחרי. בלנדר מכילה כלים למידול, אנימציה,רינדור , טקסטורות , הדמיה ,יצירת משחקים ועוד. באתר יש חומר הדרכה ופורום משתמשים.
תוכנות לאמנים ONLINE, בתחום עיבוד תמונה, עיצוב וקטורי, אפקטים, כתיבת מוסיקה, עריכת מוסיקה, לכידת מסך ובעתיד גם עריכת וידאו ועיצוב 3D . יש באתר סרטוני הדרכה.
אודות
שונות
הזמנת תור להדפסות
מדפסות
מערכת שעות ופעילות
הכרות עם צוות התמיכה והניהול
הדרכות ( מצגות, ציוד ותוכנות )
נהלי חוות המחשבים
ארגז כלים / תוכנות
עזרי הוראה / אור קולי
אסיסטנטים
הזמנת תור להדפסות תלת ממד