יום ג', יד’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר  |  בצלאל - אתר התדמית  |  מידע אישי ודואר בצלאל  |  השאלות מהמחסן המרכזי  
מצלמות
14:05 (20/06/17) נתן גיל
הסרטון מלווה שלב אחרי שלב כיצד לייצא סרטונים עבור Streamer, או מחשב באמצעות Adobe Premiere cc קרדיט: דניס בונין ונטלי אבסדיד
הכנת Booklet למתקדמים ( השרות לא ניתן במרכז ההדפסות בחוות המחשבים בקומה 9)
לאחר התקנת התוכנה ובחירת הסרט הרצוי באמצעות אופציית Open QuickTime movie, ניתן לתקן או לעוות במידת הצורך את תמונת הווידאו המוצגת בנגן באמצעות גרירת הנקודות הירוקות המופיעות בפינות. בעת לחיצה על כפתור ה ESCAPE במקלדת, הנגן יציג את הסרט במצב של מסך ומלא . ניתן לבחור את הפינה לתיקון באמצעות כפתורי החיצים במקלדת.
מדריך זה בא לפתור בעיה שנוצרת לאחר צילום סרט הנשמר על כרטיסי זיכרון, כאשר מערכת ההפעלה של מחשבי המק, אינה מאפשרת לגרור את הקבצים למחשב למטרות עריכה.
15:06 (27/05/15) נתן גיל
אוסף של למעלה מ 120 סרטי הדרכה מרשימים אודות פוטושופ ללימוד עצמי ובאנגלית, לפי נושאים ומשימות, הלמוד וההתנסות הם ללא תשלום, על אף שהגרסה אינה האחרונה העקרונות והכלים משותפים לגרסאות רבות,
09:04 (08/01/14) נתן גיל
הסרטון מלווה שלב אחרי שלב כיצד לייצא סרטונים עבור Streamer, או מחשב באמצעות Adobe Premiere cc קרדיט: דניס בונין ונטלי אבסדיד
המרת המצגת לסרטון וידאו, היא אפשרות חדשה בגרסת POWERPOINT 2010. כאשר ברצונכם להציג גירסה באיכות גבוהה של המצגת וללא מחשב, לתערוכה, כקובץ מצורף לדואר אלקטרוני, לפרסום באינטרנט, בתקליטור או ב- DVD, המירו את הקובץ לוידאו, להדרכה, צפו בסרטון הבא.
תגובות: -1  צפיות: -1
מדריך זה מיועד לחומרים אשר צולמו ע"י מצלמות video ומצלמות stills היוצרות קבצי HD.
מדריך זה, מיועד לחומרים אשר צולמו ע"י מצלמות Video מסוג Mini-DV , בפורמט 4:3 מרובע.
במסגרת ההיערכות לתערוכות סוף השנה, הכנו הנחיות טכניות, לעריכת מצגות והצגתן בעזרת מכשיר DVD או מזרים מדיה, על גבי מסך מחשב, TV או מקרן , אך ללא מחשב . ההנחיות הן לגבי פורמט הקבצים וקידודם וכן על דרך צריבת המדיה על מחשבי MAC, בעזרת תוכנת TOAST, או על מחשבי PC, בעזרת תוכנת DVD Flick . מצגות POWER POINT , ניתן להמיר לסרטון וידאו בעזרת תוכנת 2010 POWER POINT , את הנחיות להכנת הסרטון ניתן למצוא באתר זה, בתפריט ההדרכות. לתמיכה ועזרה , ניתן לפנות לציון ניצן, אחראי מערכות עריכה ופוסט פרודקשיין, מייל tzionus@bezalel.ac.il , טל' 5893219, חוות המחשבים, קומה 9 .
הוראות הפעלה למצלמות דיגיטליות, וידאו וסטילס, את המצלמות ניתן לשאול מהמחסן המרכזי.
אחד היתרונות הבולטים של מחשבי MAC, המבוססים על מעבדי אינטל, היא, היכולת להריץ במקביל, שתי מערכות הפעלה, WINDOWS ו OSX , או כל אחת מהן בנפרד ולהנות מהיתרונות של שני העולמות.
אודות
שונות
הזמנת תור להדפסות
מדפסות
מערכת שעות ופעילות
הכרות עם צוות התמיכה והניהול
הדרכות ( מצגות, ציוד ותוכנות )
מצלמות  
נהלי חוות המחשבים
ארגז כלים / תוכנות
עזרי הוראה / אור קולי
אסיסטנטים
הזמנת תור להדפסות תלת ממד