יום ג', יד’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר  |  בצלאל - אתר התדמית  |  מידע אישי ודואר בצלאל  |  השאלות מהמחסן המרכזי  
הנחיות תערוכת סוף שנה 2018

10:14 (19/05/16) נתן גיל
אודות הפורטל

סטודנטים נכבדים, הנהלת האגף למערכות מידע, מדיה דיגיטלית וצוות התמיכה של חוות המחשבים, שמנו לנו למטרה, לשפר באופן מתמיד את השרות לסטודנט בתחום התוכנות, המחשבים, הציוד ההיקפי וסביבת העבודה. במסגרת זו , אנו שמחים להשיק פורטל שמטרתו לחזק את הקשר והעברת המידע לסטודנט, בכל הנוגע והנעשה בחוות המחשבים וכמקור לאינפורמציה טכנית וסיוע וירטואלי.
הזמנת תור להדפסות פלוטר, סובלימציה וחיתוך ויניל

ניהול התור הממוחשב נעשה במסגרת שיפור השירות תוך כוונה להקל עליכם ועל הצוות ולחסוך לכם זמן יקר עד לתורכם, שימו לב: הזמנת תור להדפסה מתקבלות החל מהשעה 7:00 בבוקר ולאותו היום בלבד, רישום ביום קודם או בשעה מוקדמת ימחק באופן אוטומטי.
סטטוס התור

סטודנטים נכבדים, אנא בדקו את סטטוס התור שלכם מפעם לפעם, סטודנט שלא יהיה זמין יאבד את תורו. בהצלחה.
תהליך ההדפסה וטעינת חשבון המשתמש בכסף

טעינת חשבון המשתמש בכסף ושחרור הדפסה
הנחיות להדפסה ב Fiery מיישומים שונים

להלן הנחיות להדפסה ל Fiery מהיישומים הבאים: Photoshop , Illustrator , Preview , Chrome , Acrobat
מערכת שעות לחדרי המחשב סמטסטר ב' תשע"ז

10:40 (22/11/16) נתן גיל
שעות פתיחת החוות

צוות התמיכה והניהול

צווות התמיכה מורכב מאנשי מקצוע מומחים, בתחומי הוידאו, אנימציה, צילום, דפוס דיגיטלי, פוסט-פרודקשיין ועוד, הצוות הקבוע מגובה על ידי אסיסטנטים שהם בדרך כלל סטודנטים שצברו ידע ונסיון בתחומים הרלוונטיים .
הדרכה: יבוא ויצוא וידאו בפורמט Full HD מותאם לStreamer

הסרטון מלווה שלב אחרי שלב כיצד לייצא סרטונים עבור Streamer, או מחשב באמצעות Adobe Premiere cc קרדיט: דניס בונין ונטלי אבסדיד
14:05 (20/06/17) נתן גיל
Booklet

הכנת Booklet למתקדמים ( השרות לא ניתן במרכז ההדפסות בחוות המחשבים בקומה 9)
תוכנת נגן וידאו עם Keystone למחשבי מק

לאחר התקנת התוכנה ובחירת הסרט הרצוי באמצעות אופציית Open QuickTime movie, ניתן לתקן או לעוות במידת הצורך את תמונת הווידאו המוצגת בנגן באמצעות גרירת הנקודות הירוקות המופיעות בפינות. בעת לחיצה על כפתור ה ESCAPE במקלדת, הנגן יציג את הסרט במצב של מסך ומלא . ניתן לבחור את הפינה לתיקון באמצעות כפתורי החיצים במקלדת.
הדרכה: יבוא ויצוא וידאו בפורמט Full HD מותאם לStreamer

הסרטון מלווה שלב אחרי שלב כיצד לייצא סרטונים עבור Streamer, או מחשב באמצעות Adobe Premiere cc קרדיט: דניס בונין ונטלי אבסדיד
09:04 (08/01/14) נתן גיל
המרת מצגת powerpoint לסרטון DVD

המרת המצגת לסרטון וידאו, היא אפשרות חדשה בגרסת POWERPOINT 2010. כאשר ברצונכם להציג גירסה באיכות גבוהה של המצגת וללא מחשב, לתערוכה, כקובץ מצורף לדואר אלקטרוני, לפרסום באינטרנט, בתקליטור או ב- DVD, המירו את הקובץ לוידאו, להדרכה, צפו בסרטון הבא.
תגובות: -1  צפיות: -1
מצלמות
נהלים כלליים

חוות המחשבים מצוידות במיטב התוכנות, המחשבים והציוד ההיקפי, הנהלת בצלאל השקיע משאבים רבים לשיפור תשתיות ההוראה ותנאי עבודתם של הסטודנטים. על מנת לשמור על הציוד וסביבת העבודה נקבעו הכללים הבאים.
נהלי גיבוי ושמירת עבודות

סטודנט יקר, בעבודתך בחוות המחשבים, אתה משקיע זמן רב, על מנת שעבודתך לא תרד לטמיון, בגלל כשל מערכתי, הפסקות חשמל ו/או טעות אנוש, חשוב לשמור ו/או לגבות את העבודות מפעם לפעם בהתקן אחסון חיצוני ופנימי, האחריות לשמירה וגיבוי העבודות היא, של הסטודנט בלבד, לבצלאל, אין כל אחריות בגין אובדן נתונים, מכל סיבה שהיא.
SolidWorks גרסת סטודנטים להורדה

חברת SolidWorks תומכת ומעודדת סטודנטים לעיצוב, להכיר ולהשתמש בתוכנה שלהם, לעיצוב 3D.החברה מאפשרת לסטודנטים ומרצים להוריד את בתוכנה מהאתר שלהם ולהתנסות בה, לאחר הרשמה והפעלת קוד מוסדי אקדמי, את הקוד ניתן לקבל בחוות המחשבים בקומה 9. להוראות והורדת התוכנה הקש עם העכבר על הכתבה.
10:57 (22/11/16) נתן גיל
תוכנת cinema 4d, הנחיות הורדה לסטודנטים

cinema 4d, היא תוכנת תלת ממד מתקדמת ביותר ועם זאת ידידותית מאוד. היא פונה למעצבים, אנימטורים, מאיירים ארכיטקטים ועוד וכן משמשת ככלי לפיתוח סגנון גרפי אישי, ליצירת דימויים סטטיים ואנימציות בתלת ממד, בקלות וגמישות מרבית. כל זאת מבלי להתפשר על התוצאה וללא צורך בצוותים טכניים ואולפנים גדולים​ ומיוחדים.
10:23 (24/10/13) נתן גיל
VirtualBox

תוכנת VirtualBox, היא תוכנת וירטואליזציה חינמית, המאפשרת להריץ שתי מערכות הפעלה במקביל, Mac Osx ו Windows , בכתבה הבאה מוצג סרטון הדרכה וכתבה מקיפה, כולל קישורים להורדת התוכנה ואלטרנטיבות בתשלום.