יום א', יח’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר  |  בצלאל - אתר התדמית  |  מידע אישי ודואר בצלאל  |  השאלות מהמחסן המרכזי  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סטודנטים נכבדים, הנהלת האגף למערכות מידע, מדיה דיגיטלית וצוות התמיכה של חוות המחשבים, שמנו לנו למטרה, לשפר באופן מתמיד את השרות לסטודנט בתחום התוכנות, המחשבים, הציוד ההיקפי וסביבת העבודה. במסגרת זו , אנו שמחים להשיק פורטל שמטרתו לחזק את הקשר והעברת המידע לסטודנט, בכל הנוגע והנעשה בחוות המחשבים וכמקור לאינפורמציה טכנית וסיוע וירטואלי.
ניהול התור הממוחשב נעשה במסגרת שיפור השירות תוך כוונה להקל עליכם ועל הצוות ולחסוך לכם זמן יקר עד לתורכם, שימו לב: הזמנת תור להדפסה מתקבלות החל מהשעה 7:00 בבוקר ולאותו היום בלבד, רישום ביום קודם או בשעה מוקדמת ימחק באופן אוטומטי.
סטודנטים נכבדים, אנא בדקו את סטטוס התור שלכם מפעם לפעם, סטודנט שלא יהיה זמין יאבד את תורו. בהצלחה.
17:18 (10/06/19) נתן גיל
מערכת הדפוס האוטומטית והאיכותית של איזיקס זמינה להדפסותיכם 24/7 בחוות המחשבים בקומה 9. איך מדפיסים אצלנו? נכנסים לאתר בכתובת: www.eazix.io יוצרים משתמש ומעלים את הקבצים, בוחרים סוג נייר, ומדפיסים!
טעינת חשבון המשתמש בכסף ושחרור הדפסה
להלן הנחיות להדפסה ל Fiery מהיישומים הבאים: Photoshop , Illustrator , Preview , Chrome , Acrobat
10:40 (22/11/16) נתן גיל
צווות התמיכה מורכב מאנשי מקצוע מומחים, בתחומי הוידאו, אנימציה, צילום, דפוס דיגיטלי, פוסט-פרודקשיין ועוד, הצוות הקבוע מגובה על ידי אסיסטנטים שהם בדרך כלל סטודנטים שצברו ידע ונסיון בתחומים הרלוונטיים .
14:05 (20/06/17) נתן גיל
הסרטון מלווה שלב אחרי שלב כיצד לייצא סרטונים עבור Streamer, או מחשב באמצעות Adobe Premiere cc קרדיט: דניס בונין ונטלי אבסדיד
הכנת Booklet למתקדמים ( השרות לא ניתן במרכז ההדפסות בחוות המחשבים בקומה 9)
לאחר התקנת התוכנה ובחירת הסרט הרצוי באמצעות אופציית Open QuickTime movie, ניתן לתקן או לעוות במידת הצורך את תמונת הווידאו המוצגת בנגן באמצעות גרירת הנקודות הירוקות המופיעות בפינות. בעת לחיצה על כפתור ה ESCAPE במקלדת, הנגן יציג את הסרט במצב של מסך ומלא . ניתן לבחור את הפינה לתיקון באמצעות כפתורי החיצים במקלדת.
09:04 (08/01/14) נתן גיל
הסרטון מלווה שלב אחרי שלב כיצד לייצא סרטונים עבור Streamer, או מחשב באמצעות Adobe Premiere cc קרדיט: דניס בונין ונטלי אבסדיד
המרת המצגת לסרטון וידאו, היא אפשרות חדשה בגרסת POWERPOINT 2010. כאשר ברצונכם להציג גירסה באיכות גבוהה של המצגת וללא מחשב, לתערוכה, כקובץ מצורף לדואר אלקטרוני, לפרסום באינטרנט, בתקליטור או ב- DVD, המירו את הקובץ לוידאו, להדרכה, צפו בסרטון הבא.
תגובות: -1  צפיות: -1
מצלמות
חוות המחשבים מצוידות במיטב התוכנות, המחשבים והציוד ההיקפי, הנהלת בצלאל השקיע משאבים רבים לשיפור תשתיות ההוראה ותנאי עבודתם של הסטודנטים. על מנת לשמור על הציוד וסביבת העבודה נקבעו הכללים הבאים.
סטודנט יקר, בעבודתך בחוות המחשבים, אתה משקיע זמן רב, על מנת שעבודתך לא תרד לטמיון, בגלל כשל מערכתי, הפסקות חשמל ו/או טעות אנוש, חשוב לשמור ו/או לגבות את העבודות מפעם לפעם בהתקן אחסון חיצוני ופנימי, האחריות לשמירה וגיבוי העבודות היא, של הסטודנט בלבד, לבצלאל, אין כל אחריות בגין אובדן נתונים, מכל סיבה שהיא.
10:57 (22/11/16) נתן גיל
חברת SolidWorks תומכת ומעודדת סטודנטים לעיצוב, להכיר ולהשתמש בתוכנה שלהם, לעיצוב 3D.החברה מאפשרת לסטודנטים ומרצים להוריד את בתוכנה מהאתר שלהם ולהתנסות בה, לאחר הרשמה והפעלת קוד מוסדי אקדמי, את הקוד ניתן לקבל בחוות המחשבים בקומה 9. להוראות והורדת התוכנה הקש עם העכבר על הכתבה.
חברת AUTODESK יצרנית תוכנות , Maya , Autocad ,3D Max ועוד, מעודדת סטודנטים ומרצים להוריד את התוכנות שלהם ולהתנסות בחינם למשך שלוש שנים, לאחר רישום באתר שלהם. לקישור לאתר יש ללחוץ עם העכבר על הכתבה.
אודות
שונות
הזמנת תור להדפסות
מדפסות
מערכת שעות ופעילות
הכרות עם צוות התמיכה והניהול
הדרכות ( מצגות, ציוד ותוכנות )
נהלי חוות המחשבים
ארגז כלים / תוכנות
עזרי הוראה / אור קולי
אסיסטנטים
הזמנת תור להדפסות תלת ממד